Naujasis „Subaru Outback“ visai netrukus pasieks ir Lietuvą

Naujasis „Subaru Outback“ visai netrukus pasieks ir Lietuvą

2021-04-06 12:07:29

„Subaru“ flagmanas „Outback“ - garsiausias „Subaru“ modelis. 1995 m. rinkoje pasirodęs „Outback“ tapo naujo segmento pradininku ir įkūrėju.

Nuo „Subaru Outback“ pasirodymo pradžios bendrovė yra pagaminusi beveik 6 mln. „Outback“ automobilių. Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, „Subaru Outback“ yra vienas populiariausių bei perkamiausių visais ratais varomų automobilių.

Atėjo laikas į sceną įžengti - šeštosios kartos „Outback“ modeliui. Naujasis „Outback“ yra 50 mm ilgesnis, 35 mm platesnis ir 70 mm aukštesnis už savo pirmtaką. „Subaru“ visų ratų pavaros veikimui optimizuoti padidinta automobilio prošvaisa – nuo 200 iki 213 mm. Padidėjus automobilio matmenims, padidėjo ir bagažinės talpa bei salono erdvė. Salone gausu aukščiausios kokybės medžiagų. Kaip ir visi kiti „Subaru“ automobiliai, naujasis „Outback“ gali pasigirti tikrą malonumą teikiančiu valdymu, puikiu pravažumu ir maksimaliu saugumu.

 

2021 m. laidos „Outback'“ bus siūlomi keturi komplektacijos lygiai („Adventure“, „Limited“, „Touring“ ir „Field“). Visi modeliai skiriasi tiek vidaus, tiek išorės dizainu. Pirmosios trys versijos pasižymi pirmtakui būdingu rafinuotu dizainu, o „Field“ modelį galima aiškiai atpažinti iš jo tvirtos išorės. Tamsios spalvos kėbulu išsiskirianti „Field“ versija su iki 318 kg apkrovą atlaikančiais stogo bėgeliais ir vandeniui atspariais „StarTex“ sėdynių apmušalais ypač tinka aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjams, mėgstantiems išvykas į gamtą.

Daugiau:

https://www.subaruvilnius.lt/subaru-outback-naujiena.html

Brošiūra: Subaru_OUTBACK_MY21

Daugiau informacijos:

  • 89 iš 91