XV

SUBARU XV APŽVALGA

Pijus Maksimavičius

Pijus Maksimavičius

+370 5 273 17 35

+370 684 44697

pmaksimavicius@subaruvilnius.lt

SUBARU XV - MALONUMAS IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

SUBARU XV dera stilingas miesto dizainas, puiki tvirta išvaizda ir naujos jaudinančios galimybės - jis įkvepia gyventi taip, kaip jūs norite. SUBARU XV padeda daryti tai, kas jums patinka, stilingai ir patogiai. Kiekviena diena gali ir turėtų būti linksmas nuotykis.

Jaudinantį formos ir funkcionalumo derinį jūs pastebėsite iš karto. Leiskitės takais - pėsčiomis ar dviračiu, praleiskite savaitgalį automobilyje - ką bedarytumėte, kurkite prisiminimus ir istorijas, kurių niekada nepamiršite.

MIESTO STILIUS, UŽMIESČIO GALIMYBĖS

Auštesnė sėdima padėtis ir nepriekaištingas matomumas suteikia SUBARU XV vairuotojui pasitikėjimo, o simetriška visų varomųjų ratų sistema ir aukšta prošvaisa leidžia užkariauti ir sunkiau pravažiuojamus kelius. Pridėjus dar X-MODE režimą, prieš jus atsiveria didelė galimų maršrutų įvairovė, o savo kelionės tikslą jūs pasieksite ramia širdimi.

PAŽANGŪS BAGAŽINĖS SPRENDIMAI

SUBARU XV suteikia daugiau pranašumo jūsų kelyje. Erdvi, beveik kvadratinės formos bagažinė yra labai plati, toėl daiktus į ją galėsite lngvai sukrauti ir iškrauti.

KELIONĖ PRASIDEDA VIDUJE

Atidarę SUBARU XV dureles iškart pastebėsite jo šiuolaikišką ir sportišką dizainą. Dar erdvesnis ir labiau nugludintas nei bet kada anksčiau salonas, išraiškingų linijų sėdynės suteikia patogumo ir malonumo jums ir visiems jūsų keleiviams net ir netrumpoje kelionėje.

GERIAUSIA PASAULYJE SUBARU PAGALBOS VAIRUOTOJUI TECHNOLOGIJA - EYESIGHT

Nepriklausomos vertinimo organizacijos įvardijo pagalbos vairuotojui sistemą „EyeSight“*1 kaip geriausią pasaulyje. „EyeSight“ veiksmingai padeda vairuotojui išvengti eismo įvykių. „EyeSight“ pagrindas – stereokamera, unikali tuo, kad jungia visas funkcijas į vieną integruotą sistemą. „EyeSight“ gali atpažinti kitą automobilį, dviratį ar pėsčiąjį ir automatiškai stabdo automobilį, jei tik vairuotojo dėmesys bus nukrypęs kur kitur. Sistema skiria spalvas, todėl atpažįsta įsižiebusius stabdžių žibintus. Be to, „EyeSight“ sistemoje yra įdiegtos adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, išvažiavimo iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo funkcijos.

Adaptyvusis pastovaus greičio palaikymas         

„EyeSight“ ne tik išlaiko vairuotojo nustatytą greitį kaip įprastos pastovaus greičio palaikymo sistemos. Aptikusi kitą automobilį priekyje, adaptyviojo pastovaus greičio palaikymo sistema pakoreguoja greitį taip, kad atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio nekistų, t. y. sistema stebi atstumą ir greičių skirtumą. Sistema valdo variklio, transmisijos ir stabdžių veikimą priderindama jūsų automobilio greitį prie transporto srauto, o automobilio greitis gali būti nuo 0 iki 180 km/h. Adaptyviojo pastovaus greičio palaikymo sistema, naudojama važiuojant automagistralėmis, greitkeliais ir panašiais keliais, aptinka priekyje važiuojantį automobilį ir jo stabdžių šviesas, todėl gali padėti išlaikyti reikiamą tempą, kai tenka važiuoti vis pristabdant intensyvaus eismo sąlygomis. Tai labai patogu tolimų kelionių metu.

 

Vingiavimo juostoje ir išvažiavimo iš juostos įspėjimas            

Jei vairuojate naująjį Subaru XV ir dėl nenumaldomo nuovargio imate vingiuoti ar krypti iš važiavimo juostos, ši įspėjimo funkcija padeda išlikti budriam – pasigirsta garso signalas ir ima žybsėti indikatorius. Vingiavimo juostoje įspėjimo funkcija veikia tik važiuojant apie 60 km/h ar greičiau. Važiuojant maždaug 50 km/h ar greičiau ir atsitiktinai priartėjus bei kirtus važiavimo juostos ribą be posūkio signalo, ši funkcija įjungia garso signalą ir žybsintį indikatorių dar prieš tai, kai jūs iškrypstate iš juostos.

Įspėjimas apie priekyje esančio automobilio pajudėjimą
Kai esate sustoję ir „EyeSight“ nustato, kad eismas srautas vėl pajudėjo, įspėjimo apie priekyje esančio automobilio pajudėjimą funkcija garso signalu ir žybsinčiu indikatoriumi paragina vairuotoją važiuoti.

 

Avarinio stabdymo sistema         

Aptikusi gresiantį susidūrimą su priekyje esančiu automobiliu ar kita kliūtimi, avarinio stabdymo sistema gali įspėti vairuotoją garso signalu ir įsižiebusia lempute prietaisų skyde. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų nelaimei išvengti, sistema gali automatiškai suaktyvinti stabdžius, kad sumažintų smūgio stiprumą arba, jei įmanoma, susidūrimo apskritai būtų išvengta. Jei vairuotojas pats imasi veiksmų susidūrimui išvengti, jam gali padėti suveikusi pagalbinė avarinio stabdymo sistema.*2

 

*1 „EyeSight“ – tai pagalbinė vairavimo sistema, kuri ne visomis aplinkybėmis gali veikti optimaliai. Už saugų bei atsargų vairavimą ir eismo taisyklių laikymąsi visada atsako pats vairuotojas. Sistemos efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, techninės automobilio būklės, oro ir kelio sąlygų. Išsamią informaciją apie „EyeSight“ veikimą ir apribojimus, įskaitant šioje brošiūroje paminėtas funkcijas, rasite eksploatacijos instrukcijoje.


*2 Avarinio stabdymo sistema gali suveikti ne visada. Atsižvelgiant į objektų greičių skirtumą, objekto aukštį ir kitas sąlygas, „EyeSight“ sistema gali neveikti optimaliai.

SUBARU PASAULINĖ PLATFORMA (SPG)

SUBARU pasaulinė platforma (SUBARU GLOBAL PLATFORM, SPG) - tai pagrindinė platforma, naudojama naujos kartos SUBARU automobiliuose. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami SUBARU.

1. Smagiau vairuoti

Į posūkius tiksliau reaguojantis vairas leidžia vairuotojui automobilį valdyti taip, kaip jam reikia, o kartu sumažėja pavojų rizika. Todėl automobilis yra saugesnis, jį maloniau vairuoti net ir ilgose kelionėse.

2. Patogumas

Patobulinus važiuoklės standumą ir pakabą, stabilizatoriai veiksmingai sugeria smūgius, paslėpdami kelio nelygumus, todėl kelyje jausite didesnį komfortą ir mažiau pavargsite.

3. Patogus salonas

Nemaloni vibracija ir triukšmas buvo sumažinti, visiems keleiviams užtikrinant malonumą važiuoti automobiliu.

Naujasis „Subaru XV“ įvertintas aukščiausiu penkių žvaigždučių balu 2017 m. „Euro NCAP“ saugos bandyme

Naujasis „Subaru XV“ yra pirmasis modelis su naująja „Subaru“ visuotine platforma (SGP), skirta užtikrinti aukštesnį saugos funkcijų lygį, vairavimo malonumą ir važiavimo komfortą. SGP žymiai pagerina kėbulo ir važiuoklės tvirtumą, smūgio energija sumažinama net 40 %, palyginti su dabartiniais modeliais.

Visi naujieji „Subaru XV“ modeliai įrengti su 7 oro pagalvėmis, įskaitant vieną SRS kelių oro pagalvę, įrengtą vairuotojo sėdynei, bei atnaujintu saugos diržu su fiksavimo liežuvėliu, mažinančiu sužalojimo lygį ir geriau apsaugančiu visus keleivius, jei įvyksta susidūrimas.

SUBARU garantijos naujiems automobiliams