Naujausią SUBARU WRX STI gatvės kultūros atstovai pasveikino rekordiniais šuoliais

Naujausią SUBARU WRX STI gatvės kultūros atstovai pasveikino rekordiniais šuoliais

2015-02-05 15:26:29

2014 m. gegužės 15 d. į oficialaus SUBARU atstovo Lietuvoje „JMA centrą" rinkosi žinomi verslininkai, lenktynininkai ir SUBARU bendruomenės nariai. Jie tapo pirmaisiais, kurie išvydo naujausią, ketvirtos kartos WRX STI netikėtame kontekste - užsklandą nuo automobilio atidengė geriausi Lietuvos BMX dviratininkai ir riedlentininkai, o naujausią STI puošė Gabrieliaus Liaudansko-Svaro piešinys.

Vakaro metu, jaunoji Lietuvos BMX dviratininkų karta pirmą kartą savo praktikoje peršoko per automobilį. Kvapą gniaužiantį triuką atliko aktyvaus laisvalaikio centro „Kablys" bendruomenės BMX dviratininkai. Šį reginį išvydo į atnaujintas „JMA centro" patalpas pakviesti svečiai.

Išskirtinis vakaras pažymėjo naują oficialaus SUBARU atstovo kryptį Lietuvoje - šiuolaikiškas „JMA centras" energingiems miestiečiams. Tai iliustruoja ir pasirinktas automobilio dizainas, ir netradicinio tipo pristatymo renginys - į šventę susirinkę svečiai ne tik stebėjo gatvės rimtu pulsuojantį aktyvaus laisvalaikio centro „Kablys" bendruomenės pasirodymą, įvertino galingą naujausią STI, bet ir patys piešė graffiti, įsitraukė į kitas, miesto ritmo įkvėptas, pramogas.

Kaip teigia „JMA centro" vadovas Vykintas Kezys, pasirinkimas apipiešti naujausią STI ir surengti tokio tipo renginį atspindi atsinaujinusio salono ir čia dirbančio kolektyvo dvasią. Taip pat tai yra kryptis, kurios toliau žadama imtis, sukuriant ilgalaikę vertę aktyvaus laisvalaikio bendruomenėse.

 

„SUBARU automobiliai natūraliai įsilieja į energingo miesto ritmą. Vis tik norime daryti daugiau, užmegzti kontaktą su aktyviais miestiečiais ir palaikyti jį, drauge kuriant apčiuopiamą vertę. Tai iliustruoja ir šios dienos veiksmas, kuriame pajėgas apjungėme su talentinga jaunimo „Kablys" bendruomene ar tokiomis gatvės kultūros ikonomis kaip Svaras", - naujienas pristatė V. Kezys.

 

Naujausią STI automobilį puošia „G&G Sindikato" nario Svaro ir menininkų komandos „1st kick" darbas.  Šį gatvės kultūros įkvėptą dizainą ant automobilio perkėlė profesionalūs „Martin Sport" klijuotojai. Naująjį STI puošia išskirtinis graffiti piešinys, kuris persipina su Svaro jau vizitine kortele tapusia koncepcija „visos kaukolės šypsosi". Ji yra ir atlikėjo gyvenimo moto. Be to, Svarui kaukolė yra stipriausias, įdomiausias ir gražiausias simbolis.

Iki šiol SUBARU automobiliai daugiau siejosi su užmiesčiui tinkamu transportu, kuris užtikrintai rieda sunkiai pravažiuojamais užmiesčio keliais. Naujausieji automobiliai jau yra daugiau įkvėpti miesto ritmo, sukurti, kad atitiktų visus aktyviai gyvenančio miesto žmogaus poreikius. Nuo šiol Lietuvoje parduodamas ketvirtosios kartos WRX STI automobilis suderina savo lenktynines savybes su kasdieniniu praktiškumu. Naujasis STI pritaikytas kasdieniam važiavimui tokio vairuotojo, kuris vertina tiek veržlumą, tiek ir saugumą. Be to, automobilis išsiskiria mažesnėmis degalų sąnaudomis ir emisijomis - kiekvienam aktyviam miesto vairuotojui būtinomis charakteristikomis.

 

Dėl savo žemo svorio centro naujasis STI nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 5,2 sekundes, o maksimalus jo išvystomas greitis - 255 km/val. Šis modelis taip pat turės SI-Drive sistemą: variklio darbą reguliuoti galima taupiu „Intelligent", sportišku „Sport" arba pilnai automobilio galią išnaudojančiu „Sport Sharp" režimu.

Su naujuoju WRX STI, susipažinti galite čia

  • 1 iš 111