SOLTERRA

SUBARU SOLTERRA APŽVALGA

Gintaras Viganauskas

Gintaras Viganauskas

+370 5 273 17 35

+370 698 22280

gviganauskas@subaruvilnius.lt

SOLTERRA - tai vien elektra varomas visureigis, siūlantis visus privalumus, kurių mes tikimės iš „Subaru“: maksimalų saugumą, patikimumą, tradicinę visų varomųjų ratų sistemą ir aukščiausio lygio standartinę įrangą.

Savo dydžiu primenantis dabartinį „Forester“ modelį, ”Solterra” bus konstruojamas ant naujos modulinės „e-Subaru Global“ platformos. Jos dėka visapusiškai padidėja saugumas, pagerėja automobilio veikimas ir užtikrinamas toks pojūtis, kurį galite patirti tik vairuodami „Subaru“.

„Solterra“ vardas kilęs iš lotyniškų žodžių „sol“ (saulė) ir „terra“ (žemė).

Tai atspindi „Subaru“ siekį išsaugoti tradicines vertybes ateityje ir suteikti galimybę labiau priartėti prie gamtos vairuojant elektromobilį, kuris gali pasiekti tolimiausius planetos kampelius, kur baigiasi kelias, ir parvežti Jus atgal į namus.

Aukščiausias saugos standartas

„Solterra“ tęsia 30 metų „Subaru“ tradiciją saugoti automobiliu keliaujančius asmenis ir aplinkinius.

 

 

 

Sukonstruota ant visiškai naujai sukurtos baterijomis varomų elektromobilių techninės platformos, apsaugančios baterijas ir susidūrimo atveju. 

SUBARU inžinerinių sprendimų priekinio ir galinio „E-Axle“ variklių konstrukcija užtikrina puikų svorio balansą, lengvą valdymą, gerą sukibimą su kelio danga ir leidžia pajusti malonumą, kurį teikia važiavimas šiuo elektromobiliu.

 

Visų varomųjų ratų sistema su „X MODE“ režimu

Dėl 21 cm prošvaisos ir nuolatinės visų varančiųjų ratų sistemos su „X mode“ režimu „Solterra“ nebijos prastesnių kelių ar aukštesnių kliūčių, kurių tradiciniai elektromobiliai paprastai negali įveikti. „e-Subaru Global“ platformos (e-SGP) sprendimai (pavyzdžiui, po grindimis sumontuotos baterijos) leido užtikrinti puikų automobilio balansą, tradiciškai žemą svorio centrą ir stabilumą kelyje. Visuose modeliuose esanti X-MODE sistema leis užtikrinti maksimalų pravažumą ir stabilumą.

Funkcionalumas ir ilgaamžiškumas šio automobilio standartas

„Subaru“ automobilis sukurtas taip, kad per daugelį metų atlaikytų sudėtingas sąlygas ir išsaugotų savo funkcijas. Tai pasakytina ir apie ateities elektromobilius, kurie vis labiau įsitvirtina kaip naujas standartas. Kuriant visiškai elektrinį visureigį užtikrinama, kad tradicinės „Subaru“ savybės ir charakteristikos galėtų džiuginti ir teikti naudą ateities kartoms.

Tai ne tik saugus ir patikimas visureigis, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis kelyje ir pravažumu bet kokiomis oro sąlygomis, bet ir praktiškas bei patogus šeimos automobilis su erdviu salonu.

Iš išorės „Solterra“ yra toks pat didelis kaip vidutinio dydžio visureigis „Forester“. Tačiau viduje „Solterra“ yra erdvesnis. Padidėjus atstumui tarp priekinės ir galinės ašių, atsirado galimybė suprojektuoti saloną, kuriame yra daugiau vietos kojoms, ypač sėdintiems gale. Visiškai plokščios grindys išplečia daiktų laikymo galimybes, o dėl sulankstomos galinės sėdynės ir išmaniosios krovinio tvirtinimo sistemos sukuriama praktiška ir lengvai naudojama krovinių skyriaus erdvė, kurioje lengvai telpa 464 litrai bagažo (VDA).

   

SOLTERRA galima įkrauti visuose regionuose prieinamais įvairiais ir su
automobiliu suderinamais efektyviais krovikliais. Esant 150 kW nuolatinei
srovei, 80 % akumuliatoriaus įkraunama per 30 min., o akumuliatoriaus šildytuvai užtikrina trumpą krovimo laiką ir stabilų įkrovimą žiemą.
Nuotolinė įkrovimo būsenos kontrolė ir kitos funkcijos taip pat pasiekiamos išmaniajame telefone.

 
  

VALDYMAS

„Solterra“ prietaisų skydelio išdėstymas atspindi „Subaru“ dizaino filosofiją: matomumas, paprastumas ir patogumas naudoti. Svarbiausia informacija, susijusi su sauga kelyje, matoma žemiau įtaisytame prietaisų skydelyje ir gerai matomoje konsolėje

SUBARU CARE

Subaru Care“ mobilioji programėlė – jūsų naujo lygmens ryšio ir patogumo pasas. Išmaniajame telefone veikianti programėlė suteikia galimybę nuotoliniu būdu prisijungti ir valdyti įvairią informaciją ir funkcijas bei neprarasti ryšio su jūsų SOLTERRA, net jeigu esate ne automobilyje.

SUBARU CARE funkcijos

Nuotolinės paslaugos

Nuotoliniu būdu galite tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, planuoti įkrovimo procesą, tikrinti kelionės duomenis ir netgi valdyti automobilį – nuo klimato kontrolės iki durelių atrakinimo bei užrakinimo

Įkrovimo stotelių tinkas

Keliaukite nesibaimindami, kad pritrūksite energijos – elektromobilio navigacijos sistema nurodys artimiausią kelią iki įkrovos stotelės .

Rasti mano automobilį

Raskite savo „Solterra“, kad ir kur jį palikote.

Automobilio būklė

Nuotoliniu būdu patikrinkite, ar durelės patikimai užrakintos, ir užrakinkite jas, jeigu jas palikote nerakintas

Subaru Care

Gaukite informaciją apie automobilio sistemų darbą. Taip pat gaukite informaciją apie indikacinių lempučių skydelyje reikšmę.

Kelionės duomenys

Išanalizuokite savo kelionių duomenis ir jais remdamiesi padidinkite vairavimo našumą.

SAUGA IŠORĖJE IR VIDUJE

Standartinės komplektacijos “SUBARU” automobilyje rasite daugybę pagalbos vairuotojui sistemų: saugumo sistemą "Pre-Collision", kuri veikia kaip dar viena pora akių, padedanti vairuotojui stebėti kelią priešais ir nustatyti, kai kiti automobiliai, dviračiai ar pėstieji pradeda kelti galimą pavojų, bei naująją saugaus išlipimo sistemą „Safe Exit Assist“, kuri įspėja vairuotoją neatidarinėti durelių, jeigu iš galo artėja automobilis ar dviratininkas.

Patikimas kelionių palydovas ilgus metus

Kaip ir kiekvienam „Subaru“ automobiliui, „Soltera“ taikoma 5 metų garantija. Jis sukurtas patikimai tarnauti ilgus metus. Akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad po 8 metų išlaikytų ne mažiau nei 70 proc. pradinės talpos.

 „Solterra“ gavo aukščiausią saugumo įvertinimą: naujausiuose „Euro NCAP“ testuose šiam modeliui skirtos 5 žvaigždutės.

„Solterra“ žvaigždutės gali būti vadinamos jubiliejinėmis – tai jau 10-as gamintojo modelis, kuriam suteiktas būtent toks įvertinimas.

 

 „Subaru Solterra“ elektromobilis, kaip ir jo „brolis dvynys“ „Toyota bZ4X“ pateko į geriausio pasaulio automobilio „Car of the Year 2023“ finalininkų septynetą.  

 

„Solterra“ yra toks, koks „Subaru“ ir turi būti. Skirtumas tik tas, kad jis varomas elektra.

Kaip ir kiekvienam „Subaru“ automobiliui, „Soltera“ taikoma 5 metų garantija. Jis sukurtas patikimai tarnauti ilgus metus. Gamintojai žada, kad baterija išlaikys net 70 proc. savo talpos per 8 metus.

SUBARU SOLTERRA - tvari investicija jūsų verslui